Main Menu

BILETY AUTOKAROWE – POŁĄCZENIA MIĘDZYNARODOWE

 
 

BILETY AUTOKAROWE – POŁĄCZENIA KRAJOWE

W ofercie naszego Biura znajdziecie Państwo połączenia krajowe min. do: Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Opole, Gdańsk, Łódź, Lublin, Radom, Tarnów.

Wyżej wymienione połączenia realizowane są przez Przewoźników: Polski Bus, Neobus oraz Albatros-bus.

Po szczegółowe informacje Zapraszamy Państwa do naszych biur!

 

BILETY AUTOKAROWE DLA GRUP

Oferujemy Państwu pomoc w organizacji wyjazdów Grupowych. W zależności od ilości osób oraz Państwa potrzeb istnieje możliwość indywidualnego wyjazdu autokarem lub busem. W przypadku przejazdu linią regularną oferujemy zniżkę 10% dla Grupy powyżej 10 osób.

Wszelkich informacji udzielimy Państwu w biurze – Zapraszamy!

 

JAK KUPOWAĆ?

Krok 1

Wybierz kraj wyjazdu oraz kraj, do którego chcesz dojechać. Podaj liczbę pasażerów i wybierz rodzaj biletu (jednostronny lub dwustronny, przy czym cena biletu dwustronnego jest zazwyczaj niższa niż cena dwóch biletów jednostronnych).

Krok 2

Z listy dostępnych miast wybierz początkowe oraz docelowe miejsce przyjazdu. Zaznacz również interesującą Cię datę.

Krok 3

Zaznacz interesującego Cię przewoźnika. Jeśli któraś z podany kwot jest zaznaczona na kolor czerwony oznacza to, że jest to cena promocyjna. Najedź na znak zapytania, aby dowiedzieć się szczegółów odnośnie konkretnych połączeń lub kliknij w „rozkład”, by zobaczyć spis przejazdów tego przewoźnika na dany dzień według podanych przez Ciebie wytycznych.

Krok 4

Uzupełnij formularz danych osobowych. Jeśli posiadasz Kartę Stałego Klienta, wybierz odpowiednią taryfę SK i wpisz numer karty do pola Podstawa do zniżki/taryfy.

Weryfikacja numeru karty i nazwiska następuje przy przejściu do następnego kroku. Zapoznaj i zaakceptuj warunki przewozu przewoźnika oraz regulamin. Jeśli potrzebujesz upoważnienia na przejazd nieletniego, możesz go pobrać klikając „drukuj” w prawym dolnym rogu.

Krok 5

Sprawdź, czy wszystkie dane, które podałeś w poprzednich oknach zostały poprawnie wprowadzone. Masz również do wyboru walutę, w której będziesz płacił.

Krok 6

Wybierz formę płatności. Od momentu kliknięcia przycisku „Kup bilet”, następuje rezerwacja Twojego biletu na 15 minut, w trakcie których musi zostać sfinalizowana zapłata. Jeśli tak się jednak nie stanie wówczas rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Krok 7

Wynik transakcji zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Pobierz bilet i wydrukuj go. Jest on niezbędnym dokumentem potwierdzającym rezerwację. Jeśli masz jakikolwiek kłopot zgłoś nam to jak najszybciej.

 

UBEZPIECZENIA

W ofercie naszego biura znajdziecie Państwo możliwość wykupienia ubezpieczenia na czas podróży oraz pobytu za granicą. 

Ubezpieczenie jest pakietem, który chroni Państwa przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie:

  • kosztów leczenia,
  • następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • utraty bagażu podróżnego,
  • odpowiedzialności cywilnej,
  • sprzętu sportowego.